Karrier

Gyakorlattal rendelkező raktáros munkatársat keresünk
Elvárások:

  • raktárosi tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • erkölcsi bizonyítvány bemutatása + referencia
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • kulturált megjelenés
  • hajlandóság, képesség a csapatmunkára
Előny:
  • autós szakvégzettség
  • több éves autóalkatrész raktárosi tapasztalat
  • észak-budapesti lakhely
  • B kategóriás jogosítvány
  • számítógépes alapismeretek
Kínálunk:
  • kulturált munkakörülményeket
  • teljesítmény arányos kiemelt bérezés

Fényképes önéletrajzát a viktor.jenei@csergoe.hu e-mail címre várjuk.

Export értékesítő munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Export rendelések feldolgozása, kezelése
  • Magas szintű kapcsolattartás külföldi partnerekkel
  • Szállítás szervezése, kapcsolattartás a fuvarozókkal
  • Új és meglévő export partnerek forgalmának folyamatos növelése
  • Ügyfél igények, reklamációk kezelése
  • Piaci folyamatok folyamatos követése
  • Vámügyintézés

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Autóipari végzettség, vagy tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs és kooperációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kereskedelmi szemlélet
  • Önálló munkavégzésre való képesség és hajlandóság
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos angol és román nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Autó alkatrészes kapcsolatrendszer
Amit kínálunk:
  • Stabil háttér, magyar tulajdonú vállalat
  • Versenyképes jövedelem
  • Kreatív, változatos munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Távmunka lehetőség próbaidő után

Fényképes önéletrajzát várjuk a viktor.jenei@csergoe.hu e-mail címre.